Снимки chernomorepfc.bgФутболни таланти на моряцие имаха повод за радост през уикенда.Черно

...

Футболни таланти на моряците взеха две победи

Снимки chernomorepfc.bg

Футболни гении на " моряцие " имаха мотив за наслада през уикенда.

Черно море записа домашен триумф в Елитната група до 17 години. „ Моряците “ на Тодор Каменов се постановиха с 4:2 против Славия в мач от 25-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост. Попаденията за варненци осъществиха Алекс Киров, Кристиян Евдокиев, Виктор Спасов и Георги Венциславов, написа chernomorepfc.bg.

Черно море поведе с 2:0, само че в края на първата част позволи понижаване на резултата. След почивката „ моряците “ осъществиха нов два гола, а Славия оформи крайното 4:2 в 90-ата минута.

В идващия кръг Черно море гостува на ЦСКА. Мачът в София е на 29 април, събота от 12 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Ивайло Димитров, Кристиян Иванов, Александър Киров, Петър Маринов (Адриян Калев, Димитър Заимов, Димитър Ковачев, Никола Недков).

В Елитна група до 15 години Черно море победи Славия с 1:0 в мач от 25-ия кръг. Кристиан Михайлов осъществя единствения гол в мача в средата на първата част. „ Моряците “ бяха оборът, основал повече положения в срещата и справедливо завоюваха трите точки.

Съставът на Черно море:   Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Петър Николов, Кристиан Маринов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Виктор Иванов, Стефан Сивков, Кристиан Михайлов, Емануил Няголов (Андриян Калев, Преслав Петков, Теодор Костадинов, Стефан Стефанов, Виктор Димитров, Мартин Пенчев, Кирил Петров, Боян Русинов).
Източник: petel.bg